Firemní odpoledne pro děti v obchodní společnosti Vodňanská drůbež, a.s.

Firemní odpoledne pro děti v obchodní společnosti Vodňanská drůbež, a.s.

... Samozřejmě zase zábavou! Proto obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s. připravila pro děti a vnoučata zaměstnanců, ale i ostatní školačky, školáky, školkačky a školkáčky a i pro další „prcky“ z Vodňan a okolí ve spolupráci se Základní školou Bavorovská ve Vodňanech velké Firemní odpoledne pro děti.

Akce byla zahájena 22. června 2018 v 15.00 hodin na víceúčelovém hřišti v areálu základní školy. Pořadately, moderátory, vedoucími jednotlivých soutěžních stanovišť, obsluhou stánků s občerstvením a odborníky na hledání ztracených rodičů se stali dobrovolníci z řad zaměstnanců obchodní společnosti Vodňanská drůbež, a.s. Po důkladné předpřípravě celého týmu dobrovolníků na děti čekalo 9 náročných soutěžních úkolů a jako bonus skákací hrad se skluzavkou. Soutěžilo se v disciplínách jako např. střelba na koš a kop na bránu, malování kuřátek, skákací zvířátka, překážková dráha, hod na cíl, skákání v pytlích, hula-hoop, stavení komínu z krabiček a kuželky. Parádníci si také přišli na své. Mohli si malířem nechat namalovat na svůj obličejík krásné barevné ornamenty či jiné malůvky.

Za každé splnění úkolu dostaly děti do svých průkazek, které obdržely při vstupu, razítko a odměnu. Vyplněné průkazky pak odevzdávaly pořadatelům. Součástí programu bylo rovněž předvedení práce policejního psovoda, se skvěle vycvičeným psem Baxem. Po disciplínách si mohli děti i rodiče u stánku s občerstvením vybrat z mnoha dobrot  vše zapít připravenými nápoji.

Na závěr firemního odpoledne bylo z odevzdaných, dokonale vyplněných průkazek, svědčících o zdárném průběhu akce, vylosováno 20 dětí, které obdržely tašky s překvapením.


P.S.: Děkujeme kolegům z Penamu, Olmy, Tatry, Agrotecu a Fatry za bezva spolupráci!Další aktuality

Objednávkové centrum