Zlaté kuře

Základní informace o Zlatém kuřeti

Značka Vodňanské kuře přináší na Váš stůl Zlaté kuře. Jedná se o speciálně vyšlechtěné plemeno, které má díky prodloužené době výkrmu mnohem vyzrálejší maso a lahodnější chuť. Barva kůže tohoto plemene je výrazně žlutá, to je způsobeno genetickou dispozicí plemene.
93-valueFile-shutterstock-486451639.jpg

Zlaté kuře

Zlaté kuře je kombinací kohouta s bílým peřím se žlutým zbarvením kůže a slepice s červeným peřím a žlutou kůží, jenž je předávána na potomstvo. Výsledkem je Zlaté kuře, které má bílé peří a žlutě zbarvenou kůži. Doba výkrmu Zlatého kuřete je prodloužena na 49 dní, což zaručuje větší vyzrálost kuřecího masa a intenzivnější chuťový zážitek. Zlaté kuře průměrně dosahuje hmotnosti 2 kg živé váhy. Nižší počet kuřat na 1 m2 výkrmové plochy zajišťuje optimální podmínky pro přirozený pohyb.
96-valueFile-feeding.jpg

Speciální krmná směs

Pro tento typ kuřete byla vyvinuta speciální krmná směs, ve které převažuje obilná složka, a to zejména kukuřice a pšenice, s přídavkem sójového a řepkového šrotu bez použití živočišných mouček a energetických koncentrátů.

Výrobní proces pod kontrolou

Kuřata pochází výhradně z českých uzavřených chovů z vlastních farem nebo od smluvních partnerů. Celý výrobní proces a distribuce jsou průběžně kontrolovány stálým veterinárním dozorem a jsou zárukou vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti našich výrobků dodávaných na trh.

Výkrm

kuřata jsou výhradně z veterinárně kontrolovaných českých chovů. Pro výkrm jsou používány speciální krmné směsi.

Porážka a zpracování

zpracování probíhá v moderním závodě, který odpovídá všem veterinárním a hygienickým normám EU. Provozovny jsou držiteli certifikátů IFS a HACCP.

Výrobek

produkty jsou baleny za pomoci ochranné atmosféry, která prodlužuje trvanlivost masa. Zlaté kuře poznáte dle nezaměnitelné zlaté fólie, která vyjadřuje jeho kvalitu již na první pohled.

Distribuce

denní závoz čerstvých produktů po celé České republice.

Hotový výrobek

s výrobky od obchodní společnosti Vodňanská drůbež, a.s., budete mít vždy na Vašem stole to nejlepší kuřecí maso českého původu, které Vám zaručí intenzivní chuťový zážitek.
112-valueFile-zlate-kure.png

Sortiment Zlaté kuře

Vysoká kvalita tohoto produktu je ovlivněna způsobem chovu a kvalitním krmivem. Rovněž vlastní opracování je prováděno šetrným způsobem, což výrazně prodlužuje trvanlivost masa a plně zachovává chuťové vlastnosti a přirozený vzhled. Balení masa v ochranné atmosféře splňuje vysoké požadavky na úroveň prodeje. Značka Vodňanské kuře Vám přináší sortiment výrobků ze Zlatého kuřete. Jedná se především o celé kuře a jednotlivé díly.

Zlaté kuře a díly ze Zlatého kuřete poznáte dle nezaměnitelného zlatého obalu, který vyjadřuje jeho kvalitu už na první pohled.

Zlaté kuře lze zakoupit

Ve všech vybraných prodejnách Albert, Billa, Globus, Kaufland, Tesco, Makro a maloobchodní sítě.
  • 115-valueFile-albert.png
  • 116-valueFile-billa.png
  • 117-valueFile-globus.png
  • 119-valueFile-kaufland.png
  • 120-valueFile-tesco.png
  • 121-valueFile-makro.png
Objednávkové centrum