Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR můžete očekávat!

Podporu našich českých výrobků a s tím spojenou lepší identifikaci těchto výrobků pro potřeby spotřebitelů. Český výrobek je v dnešní době stále více drahocenným artefaktem, který je více než nutné na tuzemském trhu dodržovat.
Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR můžete očekávat!

Potravinářská komora

Užívání značky „Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR“ na potravinářském výrobku povolí prezident PK ČR po předchozím schválení výkonnou radou PK ČR.

Toto ocenění získala řada našich výrobků a to již po několikáté.

Vodňanská drůbež, a.s. (Drůbež, drůbeží produkty)

Kategorie – „Zpracování drůbeže a výroba drůbežích výrobků"

Jsme jednoznačně největším dodavatelem drůbežího masa v České republice. Ve třech výrobních závodech zpracováváme na nejmodernějších porážkách především jateční kuřata a jsme jediným zpracovatelem kachního masa.

Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Mirovicích, Brně - Modřicích a v Chocni. 

Všechny naše podniky splňují přísné veterinárně–hygienické normy EU a disponují tedy veterinárním oprávněním pro export do evropských zemí. Zpracováváme  zde přísně veterinárně kontrolovanou drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají speciální krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných v kvalitních silech.

Seznam produktů s označením Český výrobek – garantováno Potravinovou komorou ČR čítá na čtyřicet výrobků.

Mezi tyto výrobky patří:

Chlazený sortiment: Kachna bez drobů; Kuře bez drobů; Kuřecí stehna; Kuřecí horní stehna; Kuřecí spodní stehna; Kuřecí prsa; Kuřecí prsní řízek; Kuřecí křídla; Kuřecí čtvrtky zadní; Kuřecí stehno bez kosti – kuřecí stehenní řízek; Kachna půlená; Kuřecí játra; Kuřecí srdce; Kuřecí žaludky; Kuřecí krky; Kachní játra; Kachní srdce; Kachní žaludky; Kachní krky; Kuře bez drobů s nádivkou; Zlaté kuře bez drobů; Zlaté kuřecí prsní řízky; Zlaté kuřecí čtvrtky zadní; Zlatá kuřecí stehna; Zlatá kuřecí křídla; Zlatá kuřecí prsa s kostí a kůží; Zlaté kuřecí stehno bez kosti – zlatý kuřecí stehenní řízek; Kuře na roládu bez kosti ..

Mražený sortiment: Kuřecí díly na polévku ...

 

Objednávkové centrum