Dětský den s Vodňanskou drůbeží 2018

Dětský den s Vodňanskou drůbeží 2018

Na pátek 1. června letošního roku připravila dětem Mateřská a základní škola Mirovice ve spolupráci s obchodní společností Vodňanská drůbež, a. s. provozovna Mirovice, příjemný dárek k jejich svátku s názvem Dětský den s Vodňanskou drůbeží 2018.

Na pozemku mirovické školy bylo připraveno 14 stanovišť, na nichž děti zdolávaly s velkým zájmem a plným nasazením různorodé disciplíny – sportovní, vědomostní a zábavné.

Svou fyzickou zdatnost si děti prověřily při hodu na cíl, skákání v pytli, slalomu s míčkem na lžíci nebo při střelbě z kuše. Velkému zájmu se těšily zábavné hry v podobě navlékání korálků, určování předmětů poslepu či lovení mincí. Při přípravě soutěžního dopoledne nezapomněli organizátoři ani na vědomostní soutěže. Děti měly za úkol například určovat rostliny nebo skládat přísloví. Tato disciplína se ukázala jako jedna z nejnáročnějších.

Na dětskou akci připravila občerstvení obchodní společnost Vodňanská drůbež, a. s., a zároveň zajistila pro vítěze na prvních třech příčkách drobné ceny. Ani ostatní účastníci dopoledního zápolení však neodešli s prázdnou. Pro ně byla připravena sladká odměna.

Všichni zúčastnění prožili příjemné dopoledne plné her, soutěží a skvělé zábavy.

Další aktuality

Objednávkové centrum