Vůni grilovaného masa se nic nevyrovná. Sezóna je tady!

Vůni grilovaného masa se nic nevyrovná. Sezóna je tady!

Grilování patří mezi nejoblíbenější aktivity českých rodin. Není divu, v jarních a letních měsících je tou nejlepší úpravou, jakou lze masu či zelenině dopřát. 

Pro ty, kdo chtějí grilovat zcela bez starostí s přípravami, jsou k mání předem ochucená masa naložená v kvalitních marinádách, kořeněná přesně tak, aby jim úprava grilováním dodala bezkonkurenční chuť. 

Společnost Vodňanská drůbež, a.s. vytvořila i pro tento rok široké portfolio lahodných marinád, které ze samotného grilování vytvoří lahodný požitek plný rozmanitých chutí. Marinované kuřecí maso, naleznete jednak v podobě celých gril setů, nebo jako samostatné produkty dle druhu kuřecích dílů. A jaké marinády můžete letos ochutnat? Oblíbenou BBQ marinádu, ale také spojení chutí bylinek a medvědího česneku nebo pikantní chuť marinády Flamengo.  Vychutnejte si příjemné letní posezení se svou rodinou či svými přáteli a ugrilujte si kus šťavnatého a dokonale marinovaného masa. A nezapomeňte doplnit Váš malý prázdný kousek na grilovacím roštu například drůbeží klobásou se sýrem.

Grilovat můžete i doma v troubě

Pokud na grilování nedáte dopustit, ale nepřeje vám počasí nebo třeba nemáte dostatečně velkou terasu či zahradu, určitě nezoufejte. Mnoho toho svede i dobrá trouba. Stačí osvědčený recept a voňavý a šťavnatý výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Vyzkoušejte třeba náš tip na BBQ kuře.

Celý sortiment pro Váš gril naleznete: https://www.vodnanskadrubez.cz/sortiment/na-gril-c14/

Dobrou chuť!

Další aktuality

Objednávkové centrum