Provozní elektrikář/ka

Hledáte zajímavou práci? Přijďte pracovat do naší výrobní provozovny v Modřicích!
  • Mzda
    až 36.000 Kč
  • Nástup od
    26. 4. 2024
  • Provozovna
    Modřice

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady)

  • Vyučení nebo střední škola v oboru elektro silnoproud, slaboproud
  • Platné osvědčení dle vyhlášky 50
  • Praxe min. 2 roky (výhodou je potravinářský nebo strojírenský podnik)

Náplň práce

  • Preventivní a periodická údržba elektro součástí strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, elektro součástí budov, včetně rozvoden NN
  • Odstraňování závad, seřizování a nastavování strojů po stránce elektroinstalační
  • Pracovní doba ve 12-ti nebo 8 hodinových směnách dle zařazení
  • Hrubá měsíční mzda od 36 000 Kč + příplatky dle vnitřního předpisu

Nabízíme

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daných oborech.
  • Závodní stravování– výběr ze tří jídel připravených ve vlastní kuchyni s příspěvkem zaměstnavatele na stravování, cena 25,- Kč
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu do zaměstnání
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Odměnu formou čerpání z „Bonus programu“ ve výši 6 000,- Kč/rok.
  • Zvýhodněné volnočasové, zdravotní, kulturní a sportovní aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat osobně či telefonicky.

Kontakt:

personální oddělení, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice

Telefon:    544 529 117, 544 529 011

e-mail:      personalni.modrice@voddrubez.cz

nebo

Ing. Petr Langer, technický náměstek, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice, Chrlická ulice 522

Telefon:    544 529 030

Mobil:       724 724 840

e-mail:      petr.langer@voddrubez.cz

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 544 529 117, +420 544 529 011
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany
Objednávkové centrum