DISPEČER/KA SKLADU, OBALŮ

Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01 Vodňany, IČ: 25396480 nabízí volná pracovní místa na provozovně Modřice, Chrlická 522, PSČ 664 42
  • Mzda
    až 28.000 Kč
  • Nástup od
    26. 4. 2024
  • Provozovna
    Modřice

Požadujeme (kvalifikační předpoklady)

  • Středoškolské vzdělání, učební obor s maturitou (popř. vyučení)
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce

  • Samostatná administrativní činnost
  • Vystavování, zpracování objednávek, dodacích listů, evidence obalů
  • Spolupráce s výrobou, dispečerem dopravy, řidiči
  • Evidence vytíženosti rozvozových vozidel
  • Odsouhlasení vyexpedovaného zboží, vratných obalů
  • Zpracování dokumentace

Nabízíme

  • Zodpovědnou a zajímavou práci v třísměnném nebo dvousměnném provozu
  • Zaškolení
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, hrubá měsíční mzda od 28 000 Kč.
  • Závodní stravování – výběr ze tří jídel připravených ve vlastní kuchyni s příspěvkem zaměstnavatele na stravování, cena 25,- Kč
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Odměnu formou čerpání z „Bonus programu“ ve výši 6 000,- Kč/rok.
  • Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat osobně či telefonicky.

Kontakt:

Bc. Brabcová Simona, vedoucí personálního oddělení, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice

Telefon:    544 529 117, 544 529 011

e-mail:      personalni.modrice@voddrubez.cz

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 544 529 117, +420 544 529 011
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany
Objednávkové centrum