Ocenění Česká chuťovka 2021

Ocenění Česká chuťovka 2021

Již po šesté v řadě naše výrobky získaly velmi prestižní ocenění Česká chuťovka 2021. Ocenění je zárukou té nejlepší kvality, neboť je nezávislými odborníky, disponujícími vysokým kreditem, za velmi přísných kritérií posuzována chuť, vzhled a konzistence výrobků. Pojďte s námi objevit, které chutné české výrobky to letos jsou.

Kachní prsa Sous-vide

Výhoda mas připravených metodou Sous-vide je, že je stačí jen krátce ohřát, nebo dopéct na zlatavou kůrku, navíc součástí balení je výpek (vlastní šťáva z masa), který lze použít k přípravě omáček nebo sosů. Všechny výrobky této řady nesou mj. logo české potraviny a jsou bez lepku.

Při ohřevu dochází jen k minimálním ztrátám na váze pokrmu a maso zůstává šťavnaté a křehké.

Návod k použití: Před přípravou vyjměte kachní prsa z obalu a spolu s výpekem vložte na pečící nádobu. Pečeme v předehřáté horkovzdušné troubě cca 25 minut při teplotě 180°C.

kachni-prsa-sous-vide-m.png

Originál česká kachní klobása

Masný výrobek tepelně opracovaný. Určený k přímé spotřebě. Vyroben z čerstvých kachních a kuřecích řízků, z drůbeže chované pouze v uzavřených chovech v ČR. S pečlivě vybranou směsí koření. Neobsahuje lepek.

Obsah masa 85% (53% kachní, 23% vepřové, 9% kuřecí)

Návod k použití: K přímé spotřebě, ale i výborná na grilu. Po ohřátí je výrobek šťavnatý, na skus křehký.

 

original-ceska-kachni-klobasa-et.png

Vodňanská kuřecí BAVORSKÁ sekaná

Masný výrobek tepelně opracovaný s vysokým obsahem masa 70%. Balení VAK, 500g. Součástí balení je hliníková miska, která je vhodná pro tepelnou úpravu sekané. Sekaná je jemně ochucena, plně tepelně opracována, záleží jen na Vás, zda ji ohřejete, opečete nebo si ji dáte „jen tak"!

Návod k použití: určeno k přímé spotřebě

bavorska-sekana-stin.png

Další aktuality

Objednávkové centrum