Další prestižní ocenění pro naše výrobky!

Již po několikáté v řadě byly naše výrobky oceněny značkou KLASA. Tento rok si ho vysloužily Kachna a Kuře celé pečené metodou Sous-vide, Kachní klobása s 85% masa a Kuřecí křídla Sweet chilli chlazená.
Další prestižní ocenění pro naše výrobky!

Společnost Vodňanská drůbež převzala 21.11.2019 ocenění KLASA za další čtyři výrobky. Od listopadu letošního roku se touto významnou cenou pyšní výrobky připravované metodou Sous-vide - Kachna celá pečená a Kuře celé pečené. Hlavní výhodou zpracování metodou sous-vide je snadná příprava masa. Kachnu a kuře stačí jen krátce dopéct na zlatavou kůrku, přičemž je možné použít výpek neboli vlastní šťávu z masa, který je součástí balení a lze ho dále využít i k přípravě omáček nebo sosů. Oba výrobky jsou bez přidaných éček, nesou logo české potraviny a jsou bez lepku. Dále byla oceněna Originál česká kachní klobása s 85 % podílem masa a Kuřecí křídla sweet chilli chlazená. Značka kvality KLASA je udělována od roku 2003 ministrem zemědělství pouze kvalitním potravinářským a zemědělským výrobkům, které splní přísné kvalitativní a legislativní požadavky. 

Objednávkové centrum
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací