Referent/ka jakosti

Společnost Vodňanská drůbež, a.s., nabízí volná pracovní místa na provozovně Modřice, Chrlická 522, PSČ 664 42
  • Mzda
    až 23.700 Kč
  • Nástup od
    18. 10. 2021
  • Provozovna
    Modřice

Informace o pracovním místě a mzdových podmínkách

Požadujeme (kvalifikační předpoklady)

  • středoškolské vzdělání nebo učební obor s maturitou
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce

  • samostatná administrativní a provozní činnost
  • vytváření záznamů, dokumentů na PC
  • tvroba specifikací, analýza reklamací
  • kontrola výrobků a etiket, vedení záznamů z prováděných kontrol
  • kontrola jakostních parametrů výrobků, etiket, evidence záznamů z kontrol
  • odběr vzorků pro laboratoř
  • spolupráce při auditech

Nabízíme

  • zodpovědnou a zajímavou práci ve dvousměnném provozu (6-14 hod. - 14-22 hod.)
  • možnost dalšího zaškolování
  • odpovídající mzdové ohodnocení, hrubá měsíční mzda od 23 700 Kč
  • závodní stravování - výběr ze tří jídel připravených ve vlastní kuchyni s příspěvkem zaměstnavatele na stravování, cena 15,- Kč
  • zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • 25 dnů dovolené
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • zaměstnanecký fond
  • zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
  • zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat osobně či telefonicky.

Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice, Chrlická 522, Modřice, PSČ 664 42

Telefon: 544 529 011

Mobil: 724 724 863

e-mail: simona.brabcova@voddrubez.cz

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 383 838 112, +420 383 838 010, +420 383 838 014
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany

Kontaktní formulář

uveďte ve tvaru +420 123 456 789
Objednávkové centrum