Provozní zámečník

Chcete pracovat ve stabilní české firmě s nejmodernějšími technologiemi v oblasti zpracování, přípravy nebo přepravy drůbeže a získat nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale i celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod a benefitů?
  • Mzda
    až 25.500 Kč
  • Nástup od
    26. 6. 2020
  • Provozovna
    Modřice

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady)

  • Vyučení v oboru strojní zámečník (či příbuzném oboru).
  • Základní znalosti práce na PC výhodou.
  • Praxi minimálně 3 roky ve strojírenském oboru nebo potravinářské výrobě.
  • Výhodou je svářečský průkaz, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz, případná kvalifikace v oboru elektro.

Náplň práce

  • Preventivní a periodická údržba strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa.
  • Odstraňování závad na strojním zařízení.
  • Provádění seřízení strojů.
  • Pracovní doba – podle konkrétního úseku:
    • Buď pondělí až pátek v 8-mi hodinových směnách (ranní a odpolední směna),
    • Nebo pondělí až pátek ve 12-ti hodinových směnách (denní a noční směna).

Nabízíme

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzda dohodou dle kvalifikace a praxe, min. hrubý příjem 25.500,- Kč/měs.).
  • Cílové motivační měsíční odměny.
  • 2x ročně (před letními prázdninami a před Vánočními svátky) vyplácení mimořádné odměny jako podílu na hospodaření společnosti.
  • Stravování v závodní jídelně pro 2 směny za cenu 15,- Kč (denně výběr ze tří teplých jídel – a to jak na ranní směně, tak i na odpolední směně).
  • Dovolená v délce 25 dnů.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • Odměnu formou čerpání z „Bonus programu“ ve výši 4.500,- Kč/rok.
  • Naturální výhody pro zaměstnance.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí holdingu společnosti Agrofert a.s.
  • Nástup do zaměstnání možný ihned.

Očekáváme

  • Zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost.
  • Částečnou časovou flexibilitu.
  • Ochotu pracovat i nad rámec běžné pracovní doby.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat osobně či telefonicky.

Kontakt

Bohuslava Al-Yousefová, vedoucí personálního oddělení, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice

Telefon:   544 529 117

Mobil:       724 724 868

e-mail:      bohuslava.al-yousefova@voddrubez.cz

nebo

Ing. Petr Langer, technický náměstek, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Modřice, Chrlická ulice 522

Telefon:   544 529 030

Mobil:       724 724 840

e-mail:      petr.langer@voddrubez.cz

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 383 838 112, +420 383 838 010
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany

Kontaktní formulář

uveďte ve tvaru +420 123 456 789
Objednávkové centrum