Provozní údržbář

Hledáte zajímavou práci? Přijďte pracovat do naší výrobní provozovny ve Skořenicích!
  • Mzda
    až 125 Kč
  • Nástup od
    3. 6. 2022
  • Provozovna
    Skořenice

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady)

  • Vyučení v technickém oboru.
  • V případě mimořádného zájmu může být i uchazeč s minimální praxí po vyučení.

Náplň práce

  • Preventivní a periodická údržba.
  • Odstraňování technických závad.
  • Provádění seřízení a nastavení strojů.
  • Údržba svěřeného zařízení a budov.
  • Pracovní doba Po až Pá ve 8-ti hodinových směnách.

Nabízíme

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzda dohodou dle kvalifikace a praxe, min. hrubý příjem od 25 000,- Kč/měs.).
  • Cílové motivační měsíční odměny.
  • 2x ročně (před letními prázdninami a před Vánočními svátky) vyplácení mimořádné odměny jako podílu na hospodaření společnosti.
  • Stravenky za cenu 25,- Kč v celkové hodnotě 80,-Kč
  • Dovolená v délce 25 dnů.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • Odměnu formou čerpání z „Bonus programu“ ve výši 4 700,- Kč/rok.
  • Naturální výhody pro zaměstnance.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí holdingu společnosti Agrofert a.s.
  • Nástup do zaměstnání možný ihned.

Očekáváme

  • Zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost.
  • Částečnou časovou flexibilitu.
  • Ochotu pracovat i nad rámec běžné pracovní doby.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat osobně či telefonicky.

Kontakt:

Dobroucká Irena personálního oddělení, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Skořenice

Telefon:    464646117

Mobil:       724 701 084

e-mail:      irena.dobroucka@voddrubez.cz

nebo

Jiří Täuber, vedoucí technického oddělení, Vodňanská drůbež, a.s., provozovna Skořenice

Telefon:    464646160

Mobil:       724701090

e-mail:      jiri.tauber@voddrubez.cz

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 383 838 112, +420 383 838 010, +420 383 838 014
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany

Kontaktní formulář

uveďte ve tvaru +420 123 456 789
Objednávkové centrum