Manipulační dělník v dopravě

Chcete pracovat s nejmodernějšími potravinářskými technologiemi v nově otevřeném provozu? Pak hledáme právě Vás.
  • Mzda
    Podle náročnosti pracoviště
  • Nástup od
    15. 2. 2021
  • Provozovna
    Mirovice

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce:

  • manipuluje s přepravkami s živou drůbeží
  • provádí nakládku a skládání prázdných přepravek
  • provádí pravidelnou údržbu vozidla

Nabízíme Vám:

    • jistotu trvalého zaměstnání
    • závodní stravování (cena oběda 15,- Kč)
    • dovolená nad rámec zákoníku práce (5 týdnů)
    • příspěvek na dopravu do zaměstnání a zpět
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • možnost vyplacení roční mimořádné odměny
    • možnost čerpání příspěvku ze zaměstnaneckého fondu (na volnočasové, zdravotní, kulturní, sportovní aktivity)
    • další benefity v souladu s vnitřními předpisy
    • podporujeme rozšiřování a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, nezaučené rádi zaškolíme
    • zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti
    • nástup do zaměstnání možný ihned

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 383 838 112, +420 383 838 010
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany

Kontaktní formulář

uveďte ve tvaru +420 123 456 789
Objednávkové centrum