Elektromechanik/Elektromechanička

Chcete pracovat s nejmodernějšími potravinářskými technologiemi v nově otevřeném provozu? Pak hledáme právě Vás. Pro nově postavené prostory vybavené automatizovanými a robotickými pracovišti v provozovně Vodňany přijmeme nové zaměstnance na pozici:
  • Mzda
    až 55.000 Kč
  • Nástup od
    1. 3. 2024
  • Provozovna
    Vodňany
  • Ubytovna

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady)

  • Vyučení nebo střední škola v oboru elektro silnoproud, slaboproud
  • Platné osvědčení dle vyhlášky 50
  • Praxe min. 2 roky (výhodou je potravinářský nebo strojírenský podnik)

Náplň práce

  • Preventivní a periodická údržba elektro součástí strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, elektro součástí budov, včetně rozvoden NN
  • Odstraňování závad, seřizování a nastavování strojů po stránce elektroinstalační
  • Pracovní doba v 8 hodinových směnách
  • Hrubá měsíční mzda dle rozsahu předchozí praxe a zkušeností 35.000 Kč - 55.000 Kč

Nabízíme Vám:

  • Jistotu trvalého zaměstnání
  • Rozsáhlé zaměstnanecké benefity a příspěvky: závodní stravování, dovolená nad rámec zákoníku práce (25 dní), příspěvek na dopravu do zaměstnání a zpět, příspěvek na penzijní připojištění, možnost čerpání příspěvku ze zaměstnaneckého fondu (na volnočasové, zdravotní, kulturní, sportovní aktivity) a další benefity v souladu s vnitřními předpisy.
  • Podporujeme rozšiřování a zvyšování kvalifikace zaměstnanců. Nezaučené rádi zaškolíme.
  • Možnost ubytování v nové moderní podnikové ubytovně.

Informace a kontakt:

Personální oddělení tel.: +420 383 838 010 nebo +420 383 838 014, e-mail: personalni.vodnany@voddrubez.cz,  Adresa: Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany

Informace a kontakt

Personální oddělení:

+420 383 838 112, +420 383 838 010, +420 383 838 014
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, Vodňany II, 389 01  Vodňany
Objednávkové centrum